75 percent of SMBs have no documenent security system in place, IDC

Download Infographic button  Download Article button

Have you secured your documents? 

Cloud diagramInformacje o naruszeniu bezpieczeństwa danych firmowych często pojawiają się na pierwszych stronach gazet.  Nowoczesne organizacje muszą wiedzieć, jak bronić się przed wyzwaniami związanymi z używaniem technologii mobilnych, dużych zbiorów danych, działań w obszarach biznesu społecznego oraz działania w „chmurze”. Mimo to, badania IDC wykazują, że tylko 25% małych i średnich przedsiębiorstw posiada system ochrony dokumentów w miejscu pracy.

 

 

 

Padlock and chainSecurity is a top priority

 

Wobec rosnącej siły technologii mobilnych i coraz bardziej popularnej kulturze pracy ‘zawsze i wszędzie’, przedsiębiorstwa powinny zwrócić szczególną uwagę na kontrolę ochrony dostępu do poufnych danych. Inteligentne Urządzenia Wielofunkcyjne OKI potrafią odpowiedzieć na te potrzeby, oferując zestaw narzędzi, które można dostosować do konkretnych użytkowników przy wykorzystaniu unikalnych kart ID oraz kodów PIN, dbając o ochronę danych i dokumentów firmy.  

 
 

 Smart companies use smart MFPs LEFT aligned
OKI Smart MFP sketch

Urządzenia MFP są coraz częściej postrzegane jako ważny element technologii w miejscu pracy - są one bezpośrednią odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na cyfryzację, wzrost mobilności pracowników oraz konieczność korzystania z inteligentnego obiegu.  

Dzięki integracji inteligentnych drukarek wielofunkcyjnych Oki (Smart MFP) z obiegiem  dokumentów, Twoja firma może usprawnić procesy związane z obiegiem dokumentów, które dotychczas zajmowały czas pracowników i obniżały wydajność, pomagając zapracowanym zatrudnionym profesjonalistom w utrzymaniu wysokiej wydajność, niezależnie od tego, gdzie pracują. Dotted line full width

Download Infographic button   Download Article button

Smart Solutions banner 

OKI's portfolio of smart MFPs  Request Demo button

Oferta Inteligentnych Urządzeń Wielofunkcyjnych MFP (Multi Function Printer) od OKI łączy oprogramowanie z zaawansowanymi technologiami. Usprawnienie obróbki dokumentów, skrócenie czasu digitalizacji, a także efektywne wykorzystanie powierzchni – to tylko niektóre z zalet tych innowacyjnych urządzeń. Zrób pierwszy krok do biznesu przyszłości i wprowadź Inteligentne Urządzenia Wielofunkcyjne MFP do swojej firmy.  
 

Zapoznaj się z ofertą inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych od OKI.

  
OKI's smart solutions 

OKI Smart Solutions to zintegrowany pakiet oprogramowania i narzędzi, które idealnie współpracują z inteligentnymi urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dzięki nim Twoja firma może w prosty sposób usprawnić druk i obieg dokumentów, a także zarządzać nimi oraz kontrolować ich bezpieczeństwo. Ponadto, usprawnisz przetwarzanie dokumentów oraz zapewnisz optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Osiągniesz zamierzone cele, niezależnie od tego, czy twoje przedsiębiorstwo opiera się na pracy biurowej, mobilności, bądź zastosowaniu chmury.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą Inteligentnych Rozwiązań firmy OKI: kliknij tutaj.