70% SMBs adopt business process automation tools, IDC

Download IDC White Paper button Download Infographic button     Smart MFPs tab1 headline

Biała Księga IDC “Jak Twoje procesy biznesowe mogą wstrzymywać możliwości rynkowe Twojej firmy? Opłacalne drukowanie i zarządzanie dokumentami przy użyciu inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych” naświetla potrzebę usprawnienia przepływu dokumentów w małych i średnich przedsiębiorstwach. Inteligentne urządzenia wielofunkcyjne (Smart MFP) odpowiadają za zmianę potrzeb biznesowych, rozwój sfery IT i nowe możliwości rynkowe.Smart MFPs whitepaper and hand Final release 

 

Biała Księga zawiera kluczowe wnioski firmy IDC:

 

- 1 na 3 firmy planuje wprowadzić technologie cyfrowe, aby zmniejszyć ilość miejsca, które zajmuje przetrzymywanie dokumentów w formie fizycznej i zwiększyć efektywność pracowników – oznacza to, że 2/3 firm traci cenny czas na używanie dokumentów papierowych.

- 75% Zachodnich przedsiębiorstw będzie używać technologii mobilnych. Aby pozostać produktywnymi i wykorzystywać korzyści płynące z pracy w sferze mobilnej, firmy w dzisiejszych czasach potrzebują narzędzi do zdalnego przetwarzania i digitalizowania dokumentów, a tym samym ułatwią dostęp do potrzebnych informacji.  

 

- Przedsiębiorstwa zmagają się nawet z 20% spadkiem produktywności każdego roku, który jest spowodowany wyzwaniami płynącymi z pracą nad dokumentami – są to około 2 dodatkowe miesiące pracy rocznie. 

 

- Ponad 75% firm nie posiada systemów ochrony dokumentów w czasach gdy głośnie jest zjawisko naruszenia bezpieczeństwa danych.

 

 

IDC stwierdza, że Inteligentne urządzenia wielofunkcyjne (Smart MFP) mają potencjał stanowić platformę rozwoju przez zapewnienie rozwiązań, które zmniejszają koszty oraz czas potrzebny na przepływ informacji w miejscach pracy. Zwiększają także ochronę dokumentów oraz wspomagają kluczowe dla biznesu cechy takie jak na przykład mobilność, przy jednoczesnej redukcji kosztów. Inteligentne urządzenia wielofunkcyjne (Smart MFP) mają potencjał na zmianę definicji tego, jak w dzisiejszych czasach powinien być przeprowadzany przepływ informacji w codziennej pracy.

 

Już teraz pobierz Białą Księgę IDC oraz pełną wersję Infografiki IDC i dowiedz się jak inteligentne urządzenia wielofunkcyjne (Smart MFP), poprawiają efektywność, produktywność i bezpieczeństwo wewnątrz Twojego biznesu.    

 5 Reasons Smart MFPs 

Smart MFPs Number 1 

Udoskonalone funkcje urządzeń, dzięki którym firmy realizują procesy biznesowe w przystępnej cenie.

Smart MFPs dotted line
Smart MFPs Number 2

 

Zwiększenie efektywności i automatyzacji pracy.Smart MFPs dotted line
Smart MFPs Number 3 
Łatwy i bezpieczny dostęp do zintegrowanych, wydajnych narzędzi.

Smart MFPs dotted line
Smart MFPs Number 4

 

Korzystanie z intuicyjnego interfejsu i zwiększanie aktywności użytkownika.
Smart MFPs dotted line
Smart MFPs Number 5

 

Unowocześnianie biznesu. 

 


 Download IDC White Paper button Download Infographic button  

Smart Solutions banner 

OKI's portfolio of smart MFPs  Request Demo button

Oferta Inteligentnych Urządzeń Wielofunkcyjnych MFP (Multi Function Printer) od OKI łączy oprogramowanie z zaawansowanymi technologiami. Usprawnienie obróbki dokumentów, skrócenie czasu digitalizacji, a także efektywne wykorzystanie powierzchni – to tylko niektóre z zalet tych innowacyjnych urządzeń. Zrób pierwszy krok do biznesu przyszłości i wprowadź Inteligentne Urządzenia Wielofunkcyjne MFP do swojej firmy. 

Smart MFPs table 

OKI's smart solutions   
OKI Smart Solutions to zintegrowany pakiet oprogramowania i narzędzi, które idealnie współpracują z inteligentnymi urządzeniami wielofunkcyjnymi. Dzięki nim Twoja firma może w prosty sposób usprawnić druk i obieg dokumentów, a także zarządzać nimi oraz kontrolować ich bezpieczeństwo. Ponadto, usprawnisz przetwarzanie dokumentów oraz zapewnisz optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojego biznesu. Osiągniesz zamierzone cele, niezależnie od tego, czy twoje przedsiębiorstwo opiera się na pracy biurowej, mobilności, bądź zastosowaniu chmury.

 

Rozwiązania biurowe OKI są podzielone na pięć głównych obszarów biznesowych:


 

Capture and Distribution iconPozyskiwanie i dystrybucja

Skupia się na zmianie dokumentów do wersji elektronicznej. Zapewnia lepszy przepływ informacji, kontrolę metadanych oraz szybki dostęp do plików.Document and Content Management icon

Zarządzanie dokumentami oraz treścią

Umożliwia łatwiejszy dostęp do danych i szybsze wyszukiwanie dokumentów. Pozwala to na usprawnioną kooperację oraz zmniejszony czas reakcji na polecenie drukowania.Security and Output icon 

Bezpieczeństwo i wydruki

Możesz monitorować koszty i mieć pełną kontrolę nad drukiem oraz wykonywaniem kopii w Twojej firmie. Możliwość bezpiecznego wyszukiwania danych poprawi znacząco czas reakcji i szybkość drukowania. Mobility icon

Mobilność i BYOD

BYOD, czyli Bring Your Own Device to nowy trend polegający na używaniu przez pracowników w miejscu pracy swoich prywatnych smartfonów i tabletów. Dzięki OKI Smart Solutions masz możliwość drukowania z dowolnego urządzenia znajdującego się
w Twojej firmie.Device and Contract Management icon

Zarządzanie urządzeniami i kontraktami

Pozwala na zdalne śledzenie zadań pracy w urządzeniu.


 

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą Inteligentnych Rozwiązań firmy OKI: kliknij tutaj.