SHINRAI – współpraca oparta na zaufaniu

Contact UsAplikujShinrai brochure imageDownload Brochure
 

Shinrai_logo

Jako wielokrotnie nagradzany producent drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, Oki jest przekonane, że sukces rodzi się z bliskiej współpracy z Partnerami i zrozumienia potrzeb naszych klientów. Przez wiele lat wypracowaliśmy z naszymi Partnerami Handlowymi doskonałą jakość produktów i pomocy technicznej, dla zapewnienia ciągłego rozwoju. Sukces firmy Oki jest zależny od sukcesu naszych Partnerów.  Filozofia ta jest podstawą programu partnerskiego Shinrai. Shinrai to japoński termin oznaczający zaufanie i lojalność. Uosabia on podejście firmy Oki do Partnerów i klientów końcowych.

Sukces - rozwijaj swoją firmę 
 

Bar_Chart_with_Hand 

Rozwijaj działalność biznesową z programem partnerskim Shinrai. Firma OKI oferuje przemyślane i przyjazne podejście do Partnera, z pełną gamą programów promocyjnych, narzędzi i szkoleń. To, w połączeniu z  innowacyjnością produktów  i szeroką gamą usług od OKI , pozwoli Ci zbudować bazę klientów, a następnie ją rozwijać.

Dzięki współpracy możemy precyzyjnie określić gdzie powinniśmy dostarczać wiedzę, jak wesprzeć sprzedaż produktów, aby zapewnić Twój sukces w biznesie. Uważamy, że przejrzystość we współpracy jest  konieczna do realizacji partnerstwa, z korzyścią nie tylko dla Ciebie, ale i Twoich klientów.
 

Bądź na bieżąco 
 

Shinrai tree 
Partnerzy Shinrai otrzymują regularnie biuletyny informacyjne oraz mają możliwość uczestnictwa w imprezach OKI, na których można spotkać się ekspertami z branży IT oraz innymi Partnerami Shinrai.

Ponadto, Partnerzy będą mieć dostęp do zawartości premium na OKI PartnerNet, gdzie można znaleźć najnowsze informacje o firmie i rynku drukarek oraz MFP Informacje prasowe, materiały marketingowe do wsparcia sprzedaży i raporty informują Cię o  najnowszych tendencjach rynkowych, będąc źródłem wiedzy, a przez to narzędziem biznesowym.

 

 

Nagradzamy lojalność    
 

 

W programie partnerskim Shinrai dostępne są rozmaite statusy. Partnerowi zostanie przypisany status w zależności od modelu biznesowego i poziomu integracji oraz zaangażowania we współpracę z OKI. Firma OKI oferuje różne poziomy pomocy technicznej i nagród. Dodatkowo można uzyskać status "Specjalisty" w kategoriach takich, jak: Graphic Arts, Rozwiązania, Wsparcie Serwisowe, Usługi Zarządzania Dokumentami.

 

Shinrai_Table_PL